Yeni arama motoru Logiw 23 Nisan’da yayına girdi

23 Nisan 2018 tarihinde “para için değil insanlık için” sloganıyla yayın hayatına başlayan, kullanıcılarla etkileşim kuran ve daha hızlı tahminler elde eden, yapay zeka destekli, gizliliğe saygılı bilgilerinizi kaydetmeyen felsefesi farklı yeni arama motoru Logiw.com Türkiye’de geliştiriliyor.

Kendi arama alt yapısına sahip Türk arama motoru Logiw

%100 Yerli olan ve kendi arama alt yapısına sahip yapmış olduğumuz aramalar da kendi sonuçlarını sunan Logiw, Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlerimize armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi tarihimizde önemli bir gün de yayınlanması tabii ki tesadüf değil. Yayınlanmadan yaklaşık 1 ay önce sosyal medya’dan tanıtımlarına başlanan Logiw 13 Nisan’da yapılan resmi bir açıklama ile 23 Nisan’da yayınlanacağına karar verilmiştir ve 23 Nisan günü de yayınlanmıştır.

Yeni arama motoru %100 yerli olduğu için tasarım ve son rutuşları bittikten sonra yayınlanmak için bir süre beklendi. Tahmin edersiniz ki beklenme sebebi projenin bitimine en yakın tarih olan 23 Nisan. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tarihi bir değerimiz ve Mustafa Kemal Atatürk‘ün gençlerimize armağanı. Bu önemli günde yerli arama motorumuz Logiw yayına girdi.

Yeni arama motoru Logiw 23 Nisan’da yayına girdi

Para için değil insanlık için kurulmuş, Kullanıcılarla etkileşim kuran ve daha hızlı tahminler elde eden, yapay zeka destekli, gizliliğe saygılı bilgilerinizi kaydetmeyen felsefesi farklı Türkiye’de geliştirilen arama motoru. Diğer arama motorlarının aksine sizi izlemez size ne yapmanız gerektiğini söylemez. Sadece aramanızı yapar istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Peki yeni arama motoru Logiw.com ‘a nasıl site ekleyeceğiz ?

Yeni arama motoru Logiw 23 Nisan’da yayına girdi

Çok basit https://logiw.com/webmasters/ adresine giderek sitenizin url’sini ve e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna tıklıyorsunuz.

Logiw ‘in kullanımını daha ayrıntılı öğrenmek isterseniz Logiw.com resmi twitter adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Genç Magazine

Bir yorum yazın