WHATSAPP WEB GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA [Bilgisayardan Arama Nasıl Yapılır?]

WhatsApp web görüntülü konuşma bilgisayardan WhatsApp web görüntülü arama nasıl yapılır? Bu videoda uygulamalı olarak gösterdim. Whatsapp’ın yeni güncellemesi ile artık whatsapp web ile bilgisayardan görüntülü konuşma yapabiliyoruz.

Tabi bu özelliği kullanabilmemiz için tarayıcımızda Facebook messenger açık olması gerekiyor. Normal şartlarda mobil cihazlarda whatsapp kişilerimizle görüntülü arama yapıyorduk. Pandemi döneminde insanlar evinde bilgisayar üzerinden daha geniş ekranlarda görüntülü konuşma yapsın diye bu güncelleme gelmiş. Tabi işin aslı öyle olmayabilir.

Bazı verilere göre Facebook 2019 yılının ilk 6 ayında %6.1 lik kayıp yaşamış ve buda rakamsal olarak 30 Milyar $ ediyor. Yani Facebook satın aldığı Whatsapp ve instagram gibi diğer sosyal medya uygulamalarıyla insanları tekrar Facebook’a bağlanmaya zorluyor.

Abone olarak, daha çok nasıl yapılır ve kendin yap tarzı videolar çekmem için bana ilham verebilirsin. Seni de bu küçük ama güzel topluluğumuzun arasında görmekten mutluluk duyarım. ABONE OL butonunun yanındaki ZİL simgesine basarsan yeni videolarımdan haberdar olabilirsin. ABONE OLMAK İÇİN: https://www.youtube.com/channel/UCmr-…

 

 

– Popüler Videolarım –

► Tek Telefonda 2 whatsapp : https://youtu.be/0vQszCGcnh8

► Bit pazarı inceleme: https://youtu.be/c-qsarqFUJI

►Nasıl yapılır videoları : https://bit.ly/2VTz2xr

►En iyi mobil uygulamalar ve ipuçları : https://bit.ly/39WIS9Y

►Para Kazandıran Mobil Uygulamalar : https://bit.ly/3gsKeKQ

►Website kurma & Para Kazanma Videoları : https://bit.ly/36XIGWf

►Minyatür ev nasıl yapılır videoları : https://bit.ly/3qCbF9L

 

https://alpergenc.net                     instagram: https://www.instagram.com/gnc_alper/

Bir yorum yazın