Netflix Filmleri # Netflix Türkiye’de İzlemeniz Gereken En İyi Filmler

Netflix Filmleri, Netflix dizileri kadar olmasa da belli bir izleyici kitlesi yakalamış durumda ve her geçen gün Netflix kütüphanesine kaliteli filmler eklenmektedir. Sizlere gayet sade ve izlenesi üç film önerisinde bulunmak istedim.

Bildiğiniz gibi henüz sırada bekleyen birbirinden güzel Netflix dizileri var. Şu anki yoğunluğuma göre önümüzdeki yıla kadar hepsi biter. Şimdi sizlere özenle seçtiğim en iyi Netflix filmleri listemi paylaşıyorum.

Listelemiş olduğum Netflix filmlerini hemen izleyecekler için şimdiden iyi seyirler.

Benzer Yazılar

 

En İyi Netflix Filmleri Listesi 

1- The Fundamentals of Caring

Netflix Filmleri # Netflix Türkiye'de İzlemeniz Gereken En İyi Filmler

Netflix Filmleri – Kayıp Şeylerin Bakım Klavuzu

2016 16+1 sa. 37 dk.

Netflix Filmleri öneri listemde ilk sıradaki film Kayıp Şeylerin Bakım Kılavuzu,

Bu etkileyici dostluk komedisinde, engelli bir genç ve bakıcısı ilginç şeyler görmek için bir yolculuğa çıkarlar, fakat sonunda umudu ve dostluğu keşfederler.

Yönetmen: Brandon Camp

Başroldekiler: Paul Rudd, Craig Roberts, Selena Gomez

Filmin konusu ise; Netflix’in bu güzel film emekliye ayrılmış bir yazarın yaşadığı acılar ve kayıplar sonucu, yardıma muhtaç insanlara bakıcılık yapmaya başlamasını konu ediniyor. Bu süreç yazarın yaşama bakış açısında yeni bir perspektif geliştirmesine yol açar.

2-  Benji

Netflix Filmleri # Netflix Türkiye'de İzlemeniz Gereken En İyi Filmler

En İyi Netflix Filmleri – Benji

2018  7+  1 sa 27 dk.

Netflix Filmleri öneri listemde ikinci sıradaki film Benji, Küçük bir çocuk ve kız kardeşi ciddi bir tehlikeye maruz kaldığında, kararlı bir köpek kurtarmaya gelir ve kırık bir ailenin iyileşmesine yardımcı olur.

Oyuncular: Gabriel Bateman, Darby Camp, Kiele Sanchez

Filmin konusu ise; İki okul çocuğu Benji adında bir yetim köpek yavrusuyla arkadaşlık ediyor. Tehlike onları ortaya çıkardığında ve başlarının üstündeki soyguncular tarafından kaçırıldıklarında, Benji ve onun yardımcısı kurtarmaya gelir.

3- İbiza

Netflix Filmleri # Netflix Türkiye'de İzlemeniz Gereken En İyi Filmler

Netflix Filmleri – İbiza

2018 16+ 1 sa. 34 dk.

En iyi Netflix filmleri listemdeki diğer bir film Ibiza, Önemli bir iş toplantısı için İspanya’ya gönderilen Harper’ın parti delisi arkadaşları onun peşine takılır ve ünlü bir DJ ile kaçamak yaşaması için onu ikna eder.

Yönetmen: Alex Richanbach

Oyuncular: Gillian Jacobs, Vanessa Bayer, Phoebe Robinson

Filmin konusu ise; Önemli bir iş toplantısı için İspanya’ya gönderilen Harper’ın parti delisi arkadaşları onun peşine takılır ve ünlü bir DJ ile kaçamak yaşaması için onu ikna eder.

New Yorklu olan Harper 4 yıldır aynı yerde çalışmaktadır. Yıllardır aynı iş yerinde çalışması sonucu patronu tarafından ödüllendirilir ve Barcelona’ya iş gezisine gönderilir. O bu geziye pek hevesli olmasa da yakın arkadaşları ona eşlik etmeye dünden razıdır.

İki yakın arkadaşı ile Barcelona’ya giden  Harper, bunun sıradan bir iş gezisi olacağını düşlerken beklenmeyen bir aşk her şeyi değiştirir. Genç kadın gittikleri bir partide seksi bir DJ’e aşık olur. Katılması gereken toplantı için sadece 24 saat kalmıştır fakat Harper aşkın peşinden giderek İbiza’da arkadaşları ile birlikte çılgın bir maceraya atılır.

Netflix filmleri öneri listemi ilerleyen zamanlarda güncellemeyi düşünüyorum ama şimdilik bu üç filmi yeterli olur diye düşündüm. İyi seyirler.

Önerilen Yazı: En iyi yabancı dizi #La Casa De Papel 2018

Bir yorum yazın