NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

Netflix dizi önerileri araştıranlar için mutlaka izlemeniz gereken IMDb 8.0 üstü en iyi Netflix dizilerinden bahsettim. Önerdiğim Netflix dizileri arasında en beğendiğim ve yeni sezonu yayınlansın diye can attığım dizi Peaky Blinders.

Dizi önerisi yapma sebebime gelince, hem yaklaşan soğuk kış günlerinde evde ne izlesem derdinize son vermek hemde bildiğiniz gibi Youtube’da dizi önermeyeni gömüyorlar. 🙂

– Netflix Top 5 Listem –

5- WHEN THEY SEE US

NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

When They See Us

 

 

Imdb puanı 8.9 olan bu dizi, Netflix’in mini dizileri arasında ve aksiyon macera kategorisinde yer almaktadır. Dizinin konusu ise 5 siyahi gencin hiç işlemedikleri bir suç yüzünden hapse atılmalarını ele alıyor.

4- MİNDHUNTER

NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

Mindhunter

 

 

Sıradaki dizimiz Mindhunter, imdb puanı 8.6 bu dizinin konusu ise; 1970’li yılların sonunda bir fbı ajanı olan Holden Ford ve yine davranış bilimleri üzerine çalışan başka bir fbı ajanı Bill Tench ile tanışır. Gerçek olayları içeren ve konusu bakımından son derece özgün bir hikayesi olan Mindhunter, suçlu psikolojisinin derinliklerine inerek izleyenlere farklı bir bakış açısı sunuyor.

3- SANS OF ANARCHY

NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

Sans Of Anarchy

Imdb puanı 8.6 olan bu Netflix dizisi aslında yeni bir dizi değil. Hatta 9 Aralık 2014 yılında yaptığı final ile efsaneler arasına girmiş. Toplam 7 sezondan oluşan bu dizinin her bölümü 45 ile 60 dk arasında değişmektedir. Dizi biraz uzun dediğinizi duyar gibiyim ama emin olun 2006 yılından bu yana toplam 571 bölüm yayınlanmış olan Arka Sokaklar kadar değil. Hatta Arka Sokakların her bölümünün 2.5 saat olduğunu düşünürsek bu dizi hiç uzun değil.

2. BODYGUARD

NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

 

 

Uzun bir dizi önerisinden sonra yine mini dizi olan, Netflix orjinal dizisi Bodyguard dizisiyle devam edelim. Imdb puanı 8.1 olan bu dizinin başrolünde Richard Madden oynamaktadır. Dizinin konusu ise bir politikacıyı korumakla görevli olan savaş gazisinin başından geçenleri anlatıyor.

1- PEAKY BLİNDERS

NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

 

Yeni sezonu çıksada izlesem diye can attığım Netflix’in en efsane dizilerinden biri olan Peaky Blinders ise favori dizilerimdendir. Imdb puanı 8.8 olan bu dizide birinci dünya savaşı sırasında devlete karşı gelen bahis çeteleri, komünistler ve devlet arasındaki husumeti anlatıyor. Ayrıca dizide bahsi geçen çetenin düşmanlarını şapkalarındaki jiletlerle öldürme gibi bir ünleri var.

Suç dizilerini seven biri olarak bu diziler için kötü örnek oluyor diyenlere sözüm, yerel kanallarda yayınlanan dizi ve programlar emin olun daha kötü örnekler veriyor. Neyse konuyu daha fazla uzatmadan iyi seyirler diliyorum. Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

 

 

Bu videoda; NETFLİX DİZİLERİ 2020 🎬 IMDb 8.0 ÜSTÜ NETFLİX DİZİ ÖNERİLERİ 🌟

00:55 Netflix dizi önerileri – Murat Soner

01:03 When They See Us

01:32 Mindhunter

02:09 Sans Of Anarchy

03:02 Bodyguard

03:49 Peaky Blinders

04:23 Suç ve şiddet dizileri hakkındaki düşüncelerim.

Bir yorum yazın