İnstagram Takipçi Hilesi 2019 Takipçi,Beğeni,Yorum Artırma !!

İnstagram takipçi hilesi 2019 başlıklı konumuzda, ücretsiz olarak instagram takipçileri mi nasıl artırabilirim ? Yada paylaştığım gönderi ve videoların etkileşimini nasıl artırabilirim? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bunun için size üç yöntem vereceğim ve verdiğim bu yöntemler içinde en işe yarayanı üçüncü yöntem yani doğal yoldan etkileşim almak.

Önerilen yazılar;

İnstagram Hesap Silme İnstagram Kalıcı Hesap Silme 🙂

Facebook Hesap Silme: Facebook hesabını kalıcı olarak silme

Twitter Hesap Silme – Twitter hesabını kalıcı olarak silme

 

İnstagram Takipçi Hilesi 2019 Takipçi,Beğeni,Yorum Artırma !!

Başarılı İnstagram fenomeni Mehmet Üzüm

İlk olarak instagram takipçisi satan herhangi bir siteden takipçi satın alabilirsiniz. Ama bu hiç bir işinize yaramaz çünkü, gerçek takipçilere sahip olmadığınız için mutlu olmazsınız. Ayrıca 300k 500k 1M takipçiniz olduğu halde, göndermiş olduğunuz postların altına sadece 50 yorum ve beğeni gelir. Buda pek hoş karşılanmaz ve bot takipçi aldığınız belli olur.

Yine en çok paylaşılan Youtube videolarından olan “İnstagram takipçilerim bir günlüğüne beni yönetti, köleleri oldum” videosu çekemezsiniz. O yüzden bu seçeneği eliyoruz.

İkinci yöntem ise yine instagram takipçi hilesi siteleri var. Bu sitelere üye olarak instagram hesabınıza saatte 10 yada 100 takipçi, aynı zamanda beğeni göndererek kısa zamanda istagram hesabınızı büyütebilirsiniz. Bu sistem gerçek hesaplar sizi takip ettiği için sıkıntısız gibi görünür. Evet gerçek hesaplar ama kısa sürede kapanan veya aktif olmayan hesaplar olduğu için yine etkileşim alamazsınız. Bu yöntemde hiçbir işinize yaramaz. En iyisi asıl olan üçüncü yönteme bakalım.

Üçüncü yöntemimiz asıl olan benimde uygulamanızı şiddetle tavsiye ettiğim yöntemdir. İnstagram hesabınızı yavaş yavaş gerçek bir kitle ile büyütmek.

 

İnstagram Takipçi Hilesi 2019 Takipçi,Beğeni,Yorum Artırma !!

Başarılı İnstagram fenomeni Peter McKinnon

İnstagram takipçi artırmak ! Nasıl mı?

Niche (niş) bir hesap ile yani tek bir konu üzerinden açılan hesap ile, örneğin; sadece bisikletler üzerine açacağınız bir instagram hesabı her şeyi paylaştığınız bir hesaba göre daha başarılı olur. Youtube’da yayınladığım “Website Kurma – İnternetten Para Kazanma (GOOGLE ADSENSE)” başlıklı  videomda da anlattığım gibi, tek bir konu üzerinde yapılan paylaşımlar daha çok etkileşim alır.

Yine bisikletten örnek verecek olursak bir blog açtınız ve bu blogda bir hafta bisiklet tekeri nasıl olmalıdır? başlıklı bir yazı diğer hafta bisiklet gidonu nasıl olmalı başlıklı bir yazı yazarsanız seo açısından daha başarılı olursunuz. Biz buna niş yada niche site diyoruz. Yine örnek bir blog netfixdizileri.net 

İnstagram hesabınız da bu şekilde gezi ise gezi bisiklet ise bisiklet paylaşımlarıyla başarıyı yakalayacaktır. Ama 5 tane aynı gönderinin arasına bir tane selfie atarsanız, insanlar takip etmeyi bırakabilir. Bu konu hakkında çektiğim videoyu youtube hesabım https://youtube.com/gencalper de yayınlayınca linkini alta bırakacağım.  Size bol takipçili instagramlar diliyorum. 🙂

Bir yorum yazın