Hakkımda

Alper Genç

Alper Genç15 Mart 1991 Antalya’nın Kuzca köyünde dünyaya gelmişim. Metin Çiviler Lisesi’nde okudum. Eski adı Çıraklık Eğitim Merkezi olan, Muratpaşa Meslek Eğitim Merkezinde elektrik bölümü okudum. 2011 şubat ayında 91/1 tertiplerle askere gittim. Acemi birliğim 6. Jandarma Komando Er Eğitim Alayı Manisa/Kırkağaç usta birliğim ise Ordu/Fatsa Komando, Takvimler 15 mart 2012’yi gösterirken askerlik görevimi bitirdim ve yuvama döndüm.

Askerden döndüğüm zaman hem sivil hayata ayak uydurmak hemde öğrenme umuduyla ingilizce kursuna gittim. Fakat kursu 1. seviyede bıraktığım ve devam etmediğim için derdimi anlatacak kadar ingilizce öğrendim. 😀 2015 den beri mesleğimin haricinde blog yazma ile uğraşıyorum. Bir ara film setlerinde figüranlık yaptım ama dünyaca ünlü olmadığımı biliyorsun 😀

Boş zamanlarımda şunu yaparım falan demiyorum çünkü boş zaman yok 🙂 Tüm vaktimi iş ve arda kalan zamanlarda yönettiğim siteler alıyor. 

AlperGenc.Net

Bu ismi çok aradın mı ? diye sorma sonuçta kişisel blog. Blogu açma sebebime gelince ilk başta elektriksel alanda kişisel deneyimlerimi paylaşacaktım. Ama düşününce ben mesleğe başladığımdan beri elektrikle ilgili bir soruyu google’a sorma sayım beşi geçmez. Durum böyle olunca diğer bildiklerimi yazayım da belki bir okuyan olur, faydalanır dedim.

Not: Yazdıklarımı beğenmedin mi ? E o zaman sende yaz 🙂