Bana destek olabilirsiniz. 2015 yılından beri Google, WordPress ve sosyal medya alanlarında edindiğim tecrübeleri, kişisel blogumda yararlı içerikler üreterek paylaşıyorum. Google, WordPress ve sosyal medya hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes alpergenc.net sitesini takip ediyor.

Destek Ol

Alper Genç – Destek Ol

Not: Mütevazi bir insan olduğum için söylemem gerekir. Yukarıda bahsettiğim alanlarda en iyisi benim gibi bir iddiam yok, ama öğrendiğim kadarıyla yazıyorum.

Eğer kişisel blogumdan fayda sağladıysanız ve sizde bana fayda sağlamak isterseniz. Aşağıdaki seçeneklerden birini veya hepsini uygulayabilirsiniz. 😉

#Mail Abonesi Olun: Alper Genç’de yayınlanan yazılar ilginizi çektiyse ve yeni yazılarımdan haberdar olmak isterseniz ana sayfamdaki veya footer bölümündeki abone ol kutusunu kullanarak yeni yazılarıma e-mail adresinizden ulaşabilirsiniz ve bana destek olmuş olursunuz.

#Yorum ile destek ol : Her blog yazarının istediği gibi bende yazılarıma yorum yapılmasını isterim ve bundan çok mutlu olurum. Eğer beğendiğiniz bir yazım olursa yazının en altındaki yorum formunu kullanarak yorum yapmayı unutmayın.

#Link Verin: Blogunudza dost siteler, faydalı siteler yada takip ettiğim bloglar gibi bölümler varsa bu bölüme Alper Genç’i de eklerseniz hem bana destek vermiş olursunuz. Ayrıca ziyaretçilerinize Türkiye’nin en iyi kişisel blogu Alper Genç’i tanıtmış olursunuz. 🙂

Not: Link için HTML kodu isteyenler şu kodu kullanabilirler

<a title=”Alper Genç” href=”https://alpergenc.net” target=”_blank”>Alper Genç</a>

 

#Yazıları Paylaşın: Blogumda paylaştığım her yazımın öne çıkan resminin altında paylaş butonları var. Bu paylaş butonlarını kullanarak beğendiğiniz yazımı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Böyle faydalı bilgiler paylaştığınız için hem takipçi ve beğeni sayınız artacak hemde Alper Genç bloguna fayda sağlamış olacaksınız.

#Reklamlar: Blogumda yazı başlıklarının altında ve sidebar bölümünde yer alan reklamları görmüşsünüzdür. Bu reklamlar kullanıcı demografi bilgilerine göre otomatik oluşturulur. İlginizi çeken bağlantı,metin veya görsel reklamlara tıklarsanız bana katkı sağlamış olursunuz. Bana bir çay ısmarlıyormuş gibi düşünün. 😉

#Sosyal Medyada Takip Edin: Eğer blogumu veya yazılarımı faydalı buluyorsanız ana Alper Genç kişisel sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz.

#Cukka Uygulamasında referans gösterin: İzle,oyna kazan uygulaması Cukka üyeliği için referans olarak bu kodu yapıştırabilirsiniz. Cukka referans kodum: 1169689

#Para kazandıran mobil uygulama: WowApp uygulamasına katılmak için benim bağlantım https://www.wowapp.com/w/alper.genc7/join ile üye olabilirsiniz.

Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim ve keyifli bloglamalar dilerim…

BloglamaHakkımda İletişim