En Sevdiğim Video Oyun Serisi Call Off Duty

Call off Duty video oyununu bilmeyeniniz yoktur. Oyun bana göre savaş video oyunlarının atasıdır. Birinci şahıs nişancı türündeki bu oyunun bağımlısı olacağınız türde bir oyun. 

Call Off Duty’yi oynayalı uzun zaman oldu, şu an oynayamama sebebim ise eskisi kadar vaktimin olmaması ve daha doğrusu bu oyunu kaldıracak özelliklerde bir bilgisayarımın olmamasıdır.

Blog yazılarımı hazırlarken kullandığım notebook ise sadece bu oyunun 1. ve 2. versiyonunu  çalıştırmaya yetiyor. Ama yakın zamanda alacağım PS4 ile hem oyunun tüm serilerini hemde Pro Evolution Soccer 2018 (PES 18) oyununu oynayabileceğim. Evet bu yakındır. 

Oyun grafikler ve silahlar olarak çok ilgimi çekti, tabi hakkında çok yazmak istediğim bu video oyunun alt yapısı ile ilgili çok bilgi sahibi olmadığım için yazıma Google’dan aldığım tanım ile devam ediyorum.

Ama kişisel blogumda oynadıklarım arasına mutlaka eklemem gereken bir oyun olduğu kesin. Bildiğiniz gibi blogum daha yeni ve okuduklarım kategorisinde sadece iki kitap okumadım. Zamanla okuduğum diğer kitapları da ekleyeceğim. Tabi izlediklerim bölümü de çok sayıda yazı ile dolacak

Call Off Duty Nedir ?

Call of Duty, birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisidir. Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: … Vikipedi
Biçim(ler): Tek oyunculu; Çok oyunculu; Kooperatif oynanış
Geliştiriciler: ActivisionInfinity WardNokiaTreyarch,
Tasarımcılar: ActivisionMohammad AlaviMichael Condrey

C O D Ekran Görüntüleri

En Sevdiğim Video Oyun Serisi Call Off Duty

Call Off Duty – Captain Price

 

2 Yorumlar

Bir yorum yazın