Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanmak [Parallel Space]

Bir Telefonda İki Whatsapp Kullanmak, Parallel Space nasıl kullanılır? Android cihazlarda bir uygulama için aynı anda iki farklı hesabı kullanabiliyoruz ve bu özelliğe dual messenger diyoruz. Tek telefonda 2 farklı WhatsApp videomda söylediğim gibi bazı telefonlarda dual messenger özelliği olmuyor ve Google Play üzerinden uygulama yardımıyla 1 telefonda iki whatsapp kullanma şansımız oluyor.

Aynı Telefonda İki Ayrı WhatsApp Kullanma Parallel Space
Bir Telefonda 2 WhatsApp Numasını Aynı Anda Nasıl Kullanabiliriz?
Tek Telefonda 2 WhatsApp

Bu videoda da sizlere Google Play’de 100 M+ indirme oranına sahip harika bir uygulama olan Parallel Space uygulamasının avantajları ve dezavantajları hakkında bilgi verdim. Umarım faydalı bir video olur iyi seyirler.

Videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın 🙂

PARALLEL SPACE NEDİR?
Android cihazlarda aynı anda iki uygulama kullanırken 2 yol bulunuyor.
✔ Birinci yol : Herhangi bir apk kurmadan direk telefonun sunduğu özellikler içerisinden yapabiliyoruz. Özelliğin adı Dual Messenger olarak geçiyor. Tabi her telefonda bu özellik bulunmuyor. Sizin telefonunuzda bu özelliğin olup olmadığını bilmiyorsanız kullandığınız telefonun modeli ile internette küçük bir araştırma yaparak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Dual Messenger özelliği sadece mesajlaşma uygulamaları için kullanılıyor. Telefonunuzda kurulu olan diğer programları da klonlamak istiyorsanız ikinci yolu uygulamalısınız.

Dual Messenger kullanımı hakkında daha fazla bilgi için Bir Telefonda İki Whatsapp Kullanmak (Dual Messenger) yazımı okuyabilirsiniz.

✔ İkinci yol : Bu yolun birinci yoldan artısı sadece mesajlaşma programlarını değil telefonumuzda kurulu olan tüm programları klonlamamızı sağlıyor.

İşte bu klonlama işlemini yapmamızı sağlayan program Parallel Space Uygulaması.

Artık Parallel Space nedir? Ne işe yarar? öğrendiğimize göre Parallel Space nasıl kullanılır? Video içinde…

 

Videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın. 🙂

Bir yorum yazın