En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri 9+ Bilgisayarcı Önerileri

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri yapan firmalar hangileridir ? Hangi bilgisayarcıya bilgisayar ve notebook tamiri yaptırmalıyım ? Antalya’da en güvenilir bilgisayar servisi hangileridir En iyi bilgisayar teknik servis kimdir ? Gibi sorularınız varsa kesinlikle doğru adrestesiniz !

Bu yazımda sizlere Antalya’da en iyi bilgisayar ve laptop tamircilerinin listesini hazırladım. Antalya’da en kaliteli ve güvenilir bilgisayarcılar öneri listemde firmaların isimlerini ve web adreslerini vereceğim.

Aslında güvendiğim tek bir firmanın Antalya’nın her bölgesinde hizmet verdiğini ve bu firmanın 5 ve daha fazla web sitesi ile çalıştığını söylemem gerekiyor. Firma 20 yıldır bilgisayar alanında hizmet vermektedirYeşilbahçe mahallesinde bulunan Bilgisayar Servis müşterileri için Pc,tablet ve notebook tamirlerinde evinizden alıp evinize teslim ediyor. Bu hizmet içinde sizden ayrıca bir ücret talep etmiyor.

Önerilen yazılar : En iyi Netflix dizileri ımdb 7.0 üzeri 10+ Netflix dizi önerileri 2019

Bu güvenilir bilgisayarcı Antalya‘nın her bölgesinden müşterilerine hizmet vermek ve daha kolay ulaşılabilmek için toplamda 9 web siteye sahip. Bu web sitelerin düzenli aralıklarla güncellenmesi ve barındırma artı domain maliyetlerini göz önüne alırsak işlerine ne kadar önem verdiklerini anlarız.

Ve işte Bilgisayar Servis ve hizmet verdiği bölgeler için tüm siteleri…

1- Antalya Bilgisayar Servis

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri 9+ Bilgisayarcı Önerileri

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri – Antalya Bilgisayar Servis

Web sitesi: antalyabilgisayarservis.com

Hizmet Bölgesi: Antalya merkez ilçeler ve tüm semtleri

Hizmetleri

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri listemin ilk sırasında bu firmanın antalyabilgisayarservis.com sitesini vermek istedim. Bilgisayar laptop,notebook,tablet tamiri, İşletim sistemi kurulumu, Virüs ve casus yazılım temizliği Sisteminizde meydana gelen donma ve yavaşlamaların çözümü, Notebook ısınma problemlerinin giderilmesi Notebook menteşe ve kasa tamiri, Notebook LCD panel değişimi, Notebook batarya değişimi Notebook şarj aleti değişimi, Yerinde ve garantili teknik servis hizmeti ve daha bir çok hizmetten garantili olarak faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar Servis firmasının sahibi Gökhan beyle 2015 yılında elektrikçi bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendileri o zamandan beri evdeki masaüstü bilgisayarım, laptop ve yaptığım işlerin sırf fotoğrafını çekmek için aldığım tabletin tamirini yapar. Bunun yanında çevremde bilgisayar kullanan kim varsa onlara Bilgisayar Servis firmasını önerdim ve bu güne kadar hiç bir şikayet almadım.

2- En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri – Antalya Teknik Servisi

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri 9+ Bilgisayarcı Önerileri

Bilgisayarcı Önerileri – Bilgisayar Servis

Web sitesi: https://www.antalyateknikservisi.com

Hizmet Bölgesi: Antalya merkez ilçeler ve tüm semtleri

Hizmetleri: Tam liste için tıklayınız.

En iyi Antalya bilgisayarcıları listemdeki, Bilgisayar Servis’in antalyateknikservisi.com sitesi Lara ve Konyaaltı bölgesinde hizmet vermektedir. Firmanın bu sitesinde de hizmetlerine göz atabilirsiniz. Laptop tamiri,tablet tamiri ve daha bir çok bilgisayar donanım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.

En İyi Antalya Bilgisayar teknik servisi önerimde vereceğim diğer bir adresleri antalyateknikservisi.com

 3- Güzeloba Bilgisayar

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri 9+ Bilgisayarcı Önerileri

En iyi Antalya bilgisayar tamiri – Bilgisayarcı önerileri

Website: https://www.guzelobabilgisayar.com

Hizmet Bölgesi: Güzeloba

Hizmetleri:  Güzeloba Bilgisayar Servisinin sunduğu hizmetlerden bazıları şunlar. İşletim sistemi kurulumu,Virüs ve casus yazılım temizliği,Sisteminizde meydana gelen donma ve yavaşlamaların çözümü,Notebook ısınma problemlerinin giderilmesi,Notebook menteşe ve kasa tamiri,Notebook LCD panel değişimi,Notebook batarya değişimi,Notebook şarj aleti değişimi,Yerinde ve garantili teknik servis hizmeti ve daha bir çok hizmetten garantili olarak faydalanabilirsiniz. 

4. Konyaaltı Bilgisayar

En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri 9+ Bilgisayarcı Önerileri

Bilgisayarcı – Konyaaltı Bilgisayar

Web site: https://www.konyaaltibilgisayar.com

Hizmet Bölgesi: Konyaaltı

Hizmetleri:  Konyaaltı Bilgisayar Servisi olarak Antalya’da 20 yıldır Laptop ve Bilgisayar Tamir, Bakım ve Yedek parça temin hizmetiyle uğraşmaktayız. Notebook, Bilgisayar ve tabletlerinizde oluşan yazılmsal ve donanımsal tüm sorunlar Teknik servisi elemanlarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. 

En iyi antalya bilgisayar ve teknik servisi muratpaşa firmanın diğer bir sitesi konyaaltibilgisayar.com. Bilgisayar Servis firmasına güvendiğimi söylemiştim. Firma bilgisayar tamiri alanında 20. yılına yaklaştı. 

5- Lara Bilgisayar ve Notebook Servisi
En İyi Antalya Bilgisayar ve Laptop Tamiri 9+ Bilgisayarcı Önerileri

Bilgisayarcı önerileri – Lara Notebook Servisi

web site: https://www.laranotebook.com

Hizmet Bölgesi: Antalya, Lara ve çevresi

Hizmetleri: Laptop ve Notebook’larda arıza tespiti, hızlı onarım, garantili hizmet veren teknik servisimize getirmiş olduğunuz bilgisayarınız tamir ve bakımdan sonra ilk günkü performansında sizlere teslim edilir.

Diğer web siteleri: Şirinyalı Bilgisayar, Bilgisayar Servis, Uncalı Bilgisayar

Antalya bilgisayar tamircisi, Bilgisayar Servis firmasını size önerme sebebim kaliteli ve güvenilir olmaları. Müşterilerine güler yüz ve hızlı çözümler sunmalarıdır. Hızlı çözümler demişken biraz bilgisayar tamiri alanındaki müşterisel sıkıntılardan bahsetmek istiyorum. 

Bilgisayar sektöründeki o büyük firmalardan laptop yada notebook aldığınızda size kurulum aşamasında aldığınız cihazın %15 civarında ekstra bir maliyet çıkarıyorlar. Ama yerel firmalar bunu yapmıyor. 

Ayrıca Bilgisayar Servis firmasından her hangi bir ürün aldınız diyelim, mesela bir notebook aldınız. Cihazın kurulumundan tutunda içerisinde kullanabileceğiniz tüm yardımcı programları ücretsiz olarak yüklüyor. Yine cihazınızı aldınız ve bir hafta sonra küçük bir değişiklik istediniz. Ek bir program yada bir özellik yine firma size yardımcı olacaktır. 

Burada değinmek istediğim konu, örnekle Antalya’da neredeyse her sokağa o çok sık gittiğimiz süpermarketler açıldı. Bu marketlerden alışveriş yaptığınızda  kasiyere selam verdiğinizde bazen yüzünüze bile bakmıyor ama o eski bakkal amcalar öylemiydi hal hatır sorardı selam alıp verirdi ve yardımcı olurdu.  

Yerel bilgisayarcılar da o eski bakkal amcalar gibi yardım ediyor ve müşterilerini mağdur etmiyor. 

Elektrikçi önerileri: Lara elektrikçi

Bir yorum yazın